top of page
APLIKACJA MOBILNA
CUK Ubezpieczenia.

Opracowanie wizualnej oprawy aplikacji, nadzór projektowy, przygotowanie zdjęć, wizualizacji oraz materiałów składowych,
we współpracy z UX designerem oraz programistami.

Aplikacja umożliwia wykonanie i przekazanie dokumentacji fotograficznej niezbędnej do zakupu ubezpieczenia AC. Gwarantuje zarządzanie polisami i umożliwia zakup ubezpieczenia AC przez internet lub za pośrednictwem Infolinii CUK Ubezpieczenia, bez konieczności wizyty w placówce. 

Aplikacja to również wygodny portfel ubezpieczeń, w którym klienci mogą przechowywać wszystkie swoje polisy, zakupione u dowolnego agenta. Dzięki niej można łatwo i szybko kontrolować ważność ochrony. 

Aplikacja umożliwia wykonanie niezbędnych, wymaganych przy zakupie AC, oględzin pojazdu.

Zakupiona w ten sposób polisa wraz z Ogólnymi Warunkami Umowy (OWU), będzie cały czas dostępna w aplikacji. 

Decydując się na zakup ubezpieczenia w multiagencji CUK Ubezpieczenia klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki porównywarce ubezpieczeń CUK Ubezpieczenia mają oni pewność, że wybrana polisa jest najkorzystniejszą spośród ofert dostępnych u różnych ubezpieczycieli. 

CUK Ubezpieczenia to lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, posiadający produkty ubezpieczeniowe ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Porównuje wszystkie oferty ubezpieczycieli i umożliwia zakup najkorzystniejszej polisy. 

Ubezpieczenie można kupić online, przez telefon lub w placówce CUK Ubezpieczenia w większości miast w Polsce, a aplikacja pomoże utrzymać porządek ze wszystkimi polisami, znajdującymi się w jednym miejscu.

aplikacja do pobrania w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.cukubezpieczenia

bottom of page