aplikacja CUK Ubezpieczenia
aplikacja CUK Ubezpieczenia

wybrane ekrany

press to zoom
aplikacja CUK Ubezpieczenia
aplikacja CUK Ubezpieczenia

kilka wybranych ekranów

press to zoom
APLIKACJA MOBILNA
CUK Ubezpieczenia.

Opracowanie wizualnej oprawy aplikacji, nadzór projektowy, przygotowanie zdjęć, wizualizacji oraz materiałów składowych,
we współpracy z UX designerem oraz programistami.

Aplikacja umożliwia wykonanie i przekazanie dokumentacji fotograficznej niezbędnej do zakupu ubezpieczenia AC. Gwarantuje zarządzanie polisami i umożliwia zakup ubezpieczenia AC przez internet lub za pośrednictwem Infolinii CUK Ubezpieczenia, bez konieczności wizyty w placówce. 

Aplikacja to również wygodny portfel ubezpieczeń, w którym klienci mogą przechowywać wszystkie swoje polisy, zakupione u dowolnego agenta. Dzięki niej można łatwo i szybko kontrolować ważność ochrony. 

Aplikacja umożliwia wykonanie niezbędnych, wymaganych przy zakupie AC, oględzin pojazdu.

Zakupiona w ten sposób polisa wraz z Ogólnymi Warunkami Umowy (OWU), będzie cały czas dostępna w aplikacji. 

Decydując się na zakup ubezpieczenia w multiagencji CUK Ubezpieczenia klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki porównywarce ubezpieczeń CUK Ubezpieczenia mają oni pewność, że wybrana polisa jest najkorzystniejszą spośród ofert dostępnych u różnych ubezpieczycieli. 

CUK Ubezpieczenia to lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, posiadający produkty ubezpieczeniowe ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Porównuje wszystkie oferty ubezpieczycieli i umożliwia zakup najkorzystniejszej polisy. 

Ubezpieczenie można kupić online, przez telefon lub w placówce CUK Ubezpieczenia w większości miast w Polsce, a aplikacja pomoże utrzymać porządek ze wszystkimi polisami, znajdującymi się w jednym miejscu.

aplikacja do pobrania w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.cukubezpieczenia